Wyniki

Play – Off w II Lidze

Bardzo dobrze wypadły zespoły reprezentujące nasz okręg w rozgrywkach Play – Off II Ligi. W Rząśni miejscowy zespół „Czarnych” spotkał się w walce o III miejsce w lidze z zespołem Gliwickiej Politechniki. Ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością było bardzo emocjonujące i zakończyło się zwycięstwem zespołu „Czarnych” w stosunku 3:2. Zespół z Rząśni zajął jednak czwarte miejsce, ponieważ w pierwszym spotkaniu uległ na wyjeździe zespołowi z Gliwic 3:1 (grano tylko dwa spotkania). Grającym trenerem w tym zespole jest Dariusz Parkitny.
Zupełnie inne znaczenie miały dwa pozostałe pojedynki naszych ligowców. Zespół UKS SMS walcząc o utrzymanie w II Lidze pokonał w trzecim spotkaniu w stosunku 3:0 zespół PZU Karo Strzelce Opolskie (wcześniej na wyjeździe wygrał dwukrotnie 3:0 i 3:1). Zwycięstwo to zapewniło zespołowi z ul. Milionowej drugoligowy byt. Wierzymy, że podsumowując miniony sezon kierownictwo, trenerzy i zawodnicy wyciągną właściwe wnioski i nie dopuszczą do podobnej sytuacji, w której trzeba będzie walczyć o ligowy byt.
Znaczący sukces odniósł zespół SPS Zduńska Wola wygrywając dwukrotnie na wyjeździe z zespołem z Warki w stosunku 3:2 i 3:0, robiąc kolejny krok na drodze do awansu do I Ligi.