Wyniki

Sędziowie

Państwowa

  • Piotr Bilkowski

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1998
  • Andrzej Czerwiński

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1981
  • Bartosz Jabłoński

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1999
  • Katarzyna Mencel

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1999
  • Aneta Olszycka

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1998
  • Adam Taroń

    miasto: Gałków Mały Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2001
  • Krzysztof Wojtunik

    miasto: Łódź Klasa: P Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 1998

Związkowa

  • Jakub Bors

    miasto: Łódź Klasa: Z Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2013
  • Michał Brzeziński

    miasto: Głowno Klasa: Z Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2007
  • Paweł Kryda

    miasto: Łódź Klasa: Z Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2009
  • Łukasz Skórka

    miasto: Łódź Klasa: Z Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2007
  • Irmina Wojciechowska

    miasto: Bukowiec Klasa: Z Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2013
  • Bogdan Żabicki

    miasto: Łódź Klasa: Z Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1977

I

  • Mateusz Kaliszczuk

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Staż sędziowski od roku: 2016
  • Przemysław Baran

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2003
  • Przemysław Bienias

    miasto: Ozorków Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2001
  • Robert Bilski

    miasto: Pajęczno Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2000
  • Andrzej Bogusławski

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1981
  • Andrzej Brożyna

    miasto: Bełchatów Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1993
  • Magdalena Chrześcijanek

    miasto: Sieradz Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2005
  • Marek Dobrowolski

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1984
  • Krzysztof Gawot

    miasto: Rawa Mazowiecka Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1991
  • Marcin Grzelak

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1999
  • Czesław Humerski

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1986
  • Tadeusz Januszkiewicz

    miasto: Sieradz Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1981
  • Bogna Kanicka

    miasto: Wieluń Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2000
  • Jacek Kisiel

    miasto: Piotrków Trybunalski Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1999
  • Andrzej Kołodziej

    miasto: Wieruszów Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2005
  • Tadeusz Komorek

    miasto: Zduńska Wola Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1982
  • Katarzyna Kozłowska

    miasto: Radom Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2013
  • Dominik Kuś

    miasto: Łowicz Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2007
  • Jacek Lewera

    miasto: Pajęczno Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2000
  • Maciej Pawełka

    miasto: Wieruszów Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2011
  • Janusz Plajzer

    miasto: Zduńska Wola Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1982
  • Zbigniew Płaza

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1993
  • Jacek Raczkowski

    miasto: Łask Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2001
  • Ryszard Rupniewski

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1979
  • Rafał Strawiński

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2003
  • Zbigniew Taraszkiewicz

    miasto: Sadkowice Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1988
  • Piotr Trawczyński

    miasto: Pajęczno Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2003
  • Tomasz Wegner

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2018
  • Jakub Wlaźlik

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2016
  • Halina Woźniak

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 1984
  • Andrzej Zając

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2003
  • Paulina Załęska

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2013
  • Dariusz Zawierucha

    miasto: Ozorków Klasa: I Uprawnienia: Liga wojewódzka Staż sędziowski od roku: 2000
  • Karolina Banaszczyk

    miasto: Bełchatów Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2011
  • Wiktoria Cieślak

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Szymon Dobrowolski

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2016
  • Zdzisław Kadziak

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 1964
  • Agnieszka Kowalow

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2011
  • Anna Nowakowska

    miasto: Łódź Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2009
  • Wojciech Plich

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Adrian Strawiński

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2016
  • Sylwester Zendeł

    miasto: Tuszyn Klasa: I Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017

II

  • Monika Czechowicz

    miasto: Wiączyn Dolny Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017
  • Aleksandra Dębska

    miasto: Łódź Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017
  • Marta Godlewska

    miasto: Łask Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Bartosz Kisiel

    miasto: Piotrków Trybunalski Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017
  • Olga Kisiel

    miasto: Piotrków Trybunalski Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2015
  • Bartosz Klimczak

    miasto: Rawa Mazowiecka Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2013
  • Wojciech Łyszkowicz

    miasto: Gałków Mały Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017
  • Szymon Świercz

    miasto: Aleksandrów Łódzki Klasa: II Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2017

III

  • Emilia Błaszczyk

    miasto: Zgierz Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Oliwia Błaszczyk

    miasto: Aleksandrów Łódzki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Natalia Cieślik

    miasto: Opoczno Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Adrianna Frączek

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Dominika Guzal

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Kamil Gwis

    miasto: Łask Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Aleksandra Kacprzak

    miasto: Ksawerów Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Martyna Kieszek

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Kamil Kłos

    miasto: Rawa Mazowiecka Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Łukasz Kosiorek

    miasto: Łowicz Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Michał Kowalczyk

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Weronika Krzyżańska

    miasto: Kolonia Bujnów Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Patryk Kucharski

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Martyna Lauk

    miasto: Andrespol Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Marcin Majtczak

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Julia Mańkowska

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Jakub Marchowski

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Szymon Mosiński

    miasto: Dłutów Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Kamil Podolak

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Aleksandra Podsędek

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Anna Pytloch

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Adam Seuchter

    miasto: Zduńska Wola Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Izabela Sobańska

    miasto: Bełchatów Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Sandra Stachurska

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Jakub Strawiński

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Dawid Suski

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Jakub Sygitowicz

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Marta Trawczyńska

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Robert Woicki

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Joanna Wojtalik

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2018
  • Olga Wrońska

    miasto: Łódź Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021
  • Izabela Zendeł

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: III Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2021

Kandydaci

  • Artur Ambroszczyk

    miasto: Paradyż Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Zuzanna Barylak

    miasto: Zgierz Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Sebastian Brochocki

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Jakub Chomiczewski

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Aleksandra Chrzanowska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Adam Drabik

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Małgorzata Gasińska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Eryk Goździk

    miasto: Tomaszów Mazowiecki Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Natalia Hankiewicz

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Julia Kasprzak

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Łukasz Koćwin

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Patryk Kopka

    miasto: Petrykozy Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Dominika Kowalczyk

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Sandra Kowalska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Zuzanna Krajewska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Natalia Królak

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Aleksandra Łuczyńska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2019
  • Zuzanna Majchrowska

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Zuzanna Mamińska

    miasto: Zgierz Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Piotr Mela

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Tobiasz Pędzik

    miasto: Sieradz Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Arkadiusz Pieścik

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Natalia Potaczało

    miasto: Łódź Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Kamil Przybycień

    miasto: Krynica-Zdrój Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Rafał Skoczylas

    miasto: Opoczno Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022
  • Tomasz Zych

    miasto: Skierniewice Klasa: K Uprawnienia: Rozgrywki młodzieżowe Staż sędziowski od roku: 2022