Plażówka – Rochna 2010

Rozpoczął się sezon siatkówki plażowej w naszym województwie i podobnie jak w latach ubiegłych również Hotel „Nad Mrogą” w miejscowości Rochna położonej na trasie Brzeziny – Koluszki, będzie organizatorem cyklu zawodów o Puchar Starosty Brzezińskiego. W całym cyklu zawodów zaplanowane zostały cztery turnieje eliminacyjne zakończone turniejem finałowym. Należy przypuszczać, iż ze względu na atrakcyjne położenie oraz pełne zaplecze socjalne – ośrodek przyciągnie podobnie jak w latach ubiegłych wiele ciekawych zespołów, nie tylko z naszego województwa. Organizator zastrzega, iż w związku z prowadzonym rankingiem zawodników, warunkiem udziału w turnieju finałowym będzie uczestnictwo w minimum jednym z turniejów eliminacyjnych. Kwota wpisowa wynosi 20 zł od pary.
Kalendarz :
I Turniej – 26 – 27.06.2010
II Turniej – 10 – 11.07.2010
III Turniej – 24 – 25.07.2010
IV Turniej – 07 – 08.08.2010
FINAŁ – 21 – 22.08.2010
W dniu 14.08.2010 ( sobota ) został zaplanowany dodatkowy turniej Reprezentacji Gmin Powiatu Brzezińskiego.
Serdecznie zapraszamy na I Turniej eliminacyjny, który zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę i niedzielę 26-27.06.2010. Zapisy będą przyjmowane od godz. 9.00.
Cykl turniejów o Puchar Starosty Brzezińskiego został zgłoszony i zatwierdzony przez ŁZPS.