KINDER+SPORT MINISIATKÓWKA Chłopców – podsumowanie

W ostatni weekend odbyły się finały KINDER+SPORT Minisiatkówki chłopców. Poznaliśmy finalistów turniejów:
W kategorii „dwójki„:
~ najlepszym zespołem została KS LECHIA I Tomaszów Maz. wygrywając z BZURĄ I Ozorków  2:1(38:30)
~ trzecie miejsce zajęła drużyna KS WIFAMA II Łódź, wygrywając po zaciętym spotkaniu z KS LECHIĄ II Tomaszów Maz. 2:1(38:36)
W kategorii „trójki„:
~ w finale KS WIFAMA I Łódź pewnie pokonała zespół SP 10 Tomaszów Maz. I 2:0(30:18)
~ brązowy medal wywalczyli zawodnicy SP 91 I Łódź pokonując AKADEMIĘ SPORTU III Piotrków Tryb 2:1(39:36)
W kategorii „czwórki„:
~ pierwsze miejsce załął zespoł BZURA OZORKÓW pewnie wygrywając z KS WIFAMĄ I Łódź 2:0(30:15)
~ trzecie miejsce zdobyła drużyna SKRA II Bełchatów wygrywając z SP 10 Tomaszów Maz. I 2:1(34:30)
W załącznikach znajdują się tabele z wynikami każdych kategorii.