XIII Memoriał Marka Radomskiego zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 56

W środę 27 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 91 odbył się XIII Memoriał wielkiego siatkarza i trenera młodzieży Marka Radomskiego. Bardzo dobrze zorganizowany turniej zgromadził czerech finalistów Mistrzostw Łodzi co zapewniło jego wysoki poziom sportowy. W turnieju wystartowały reprezentacje Szkół Podstawowych 137, 42, 91 i 56.
Pięćdziesiąta szósta pewnie rozprawiła się w stosunku 2:0 z SP 137 i SP 42, by w meczu o pierwsze miejsce w turnieju stoczyć bardzo zacięty bój z gospodarzem SP 91. Stojący na wysokim poziomie mecz przyniósł wiele emocji jednak ostatecznie w stosunku 2:1 zwyciężyła SP 56 i została zwycięzcą turnieju.
Najlepszym zawodnikiem SP 56 został Alan Prądzyński, natomiast MVP całego turnieju Kacper Pakos.
Skład reprezentacji SP 56: Kacper Pakos, Alan Prądzyński, Julian Polak, Igor Zwoliński, Alan Kropidłowski, Adam Rajchelt,  Oliwier  Pakos, Mateusz Piechocki, Jakub Szczepański, Dawid Walenciak, Krzysztof Budziewski.