Wyniki

MKS BZURA Ozorków – Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki

W miniony weekend w Częstochowie odbywał się XVI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki. W kategorii czwórek najlepszą drużyną okazała się MKS Bzura Ozorków.
W pierwszym dniu turnieju w meczach grupowych chłopcy pokonali kolejno PSP 11 Kędzierzyn Koźle (6 miejsce w ostatnim finale Kinder+ Sport), UKS Trójka Leżajsk (14.) oraz M-Volley Norwid Częstochowa II. W ćwierćfinale MKS Bzura okazała się lepsza od UKS Volley Brzesko (10.). W rozgrywanej w niedzielę fazie finałowej spotkały się KS Lechia Tomaszów (2.), DMKS Plas Kielce (3.), MKS Bzura Ozorków (4.) oraz Plas Warszawa (7.). Rozgrywki toczyły się w systemie "każdy z każdym", jeden set do 25. Chłopcy z Ozorkowa wygrali kolejno z Lechią i Plasem Kielce do 23 oraz z Plasem Warszawa do 8(!) zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Nowak.
Skład MKS Bzura Ozorków: Filip Ciechański, Artur Jagiełło, Mateusz Nowak, Adrian Wymysłowski, Kuba Zawierucha. Trener: Grzegorz Zawierucha.
Warto dodać, że w kategorii dwójek podopieczni trenera Grzegorza Pawłowskiego zajęli 9 miejsce.