Wyniki

PIĘĆDZIESIĄTA SZÓSTA PO RAZ KOLEJNY OBRONIŁA TYTUŁ MISTRZA ŁODZI

13.02.2017 odbył się turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Szkoła Podstawowa nr 56 jako gosparz zawodów  gościła cztery najlepsze zespoły z naszego miasta by wyłonić spośród nich Mistrza Łodzi.  Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym”.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 56 udowodniła wysoki poziom szkolenia i zdecydowanie pokonała wszystkich rywali w stosunku 2:0 stając na nawyższym stopniu podium. Najbardziej zacięty   mecz rozegrał się między SP 91 a SP 42 w którym zwycięzcą okazała się SP 91 i została vicemistrzem Łodzi. Brązowe medale dla SP 42 a czwarte miejsce dla SP 164.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 56 reprezentować będzie nasze miasto na Mistrzostwach Województwa które odbędą się 23 lutego w hali KS Wifama.
REPREZENTACJA SP 56:
Adam Rajchelt, Oliwier Pakos, Igor Zwoliński, Dawid Walenciak, Piotr Modrzejewski, Krzysztof Budziewski, Mateusz Piechocki, Jakub Szczepański, Alan Kropidłowski, Jakub Królicki.
Trenerem Reprezentacji jest:  KRZYSZTOF DOMAGAŁA