Siatkarki ŁKSG Łódź zdobyły Puchar Polski 2018

W Łodzi w dniach 12-14.10.2018 odbył się turniej finałowy Pucharu Polski Niesłyszących w piłce siatkowej kobiet. Organizatorem imprezy był Polski Związek Sportu Niesłyszących, Łódzki Klub Sportowy Głuchych oraz Urząd Miasta Łodzi. W fazie grupowej łodzianki bez straty seta pokonały Koronę Szczecin oraz MKSN Mazowsze Warszawa. W półfinale wygrały stosunkiem setów 3:0 z zespołem MIG Gliwice. W wielkim finale ponownie spotkały się z zespołem MKSN Mazowsze Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla zespołu ŁKSG. Tym samym po rocznej przerwie Puchar Polski powrócił do Łodzi. W tym roku łodzianki potwierdziły swoją dominację na siatkarskich parkietach. W maju 2018 roku zdobyły Mistrzostwo Polski a teraz Puchar Polski. Wygrały w obu turniejach wszystkie mecze tracąc przy tym tylko jeden set!