Wyniki

Kurs dla kandydatów na sędziów piłki siatkowej

Łódzki Związek Piłki Siatkowej ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na kurs podstawowy na sędziego piłki siatkowej. Jest to niepowtarzalna okazja, aby już teraz dołączyć do grona sędziowskiej rodziny oraz zacząć rozstrzygać oficjalne mecze siatkówki.
Kilka podstawowych informacji:
1. Koszt kursu wynosi 350zł – istnieje możliwość wystawienia faktury.
2. Kurs zawiera około 10 spotkań – początek zajęć przewidywany w drugiej połowie stycznia.
3. Kurs składający się z zajęć teoretycznych i praktycznych będzie przeprowadzony w formie hybrydowej (online + stacjonarne) – miejsce spotkań stacjonarnych – Sport Arena Łódź, aleja Unii Lubelskiej 2.
Dodatkowo informacje znajdziecie Państwo na oficjalnym wydarzeniu kursu na portalu Facebook: https://fb.me/e/5J2dMWQlY Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza Google do dnia 15.01.2021 roku.
Link do formularza znajduje się poniżej. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScarU823JXjZIB0OgfJ4Zbfd85s0w9KJSu0BiMCpYekGv0ZjA/viewform?usp=sf_link W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie się z nami skontaktować wysyłając wiadomość na adres: biuro@siatka-lodzkie.pl Szczegółowe informacje odnośnie przebiegu kursu zostaną przekazane zainteresowanym osobom drogą mailową po zakończeniu zgłoszeń.