Wyniki

Zakończenie rozgrywek wojewódzkich Juniorek Młodszych oraz Juniorek w sezonie 2020/2021

W ostatnim dniu turnieju Juniorek Młodszych ŁKS I Siatkówka Żeńska wygrał z CZWÓRKĄ Aleksandrów Łódzki, a VOLLEY 34 Łódź po wyrównanym pojedynku, w pięciosetowym boju pokonał ŁKS II Siatkówkę Żeńską.
Następnie nadszedł moment rozpoczęcia ceremonii kończącej turniej. Na początek nagrody z rąk Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej Konrada Piechockiego oraz Dyrektor Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej Anety Olszyckiej zostały wręczone Juniorkom:
1. ŁKS I Siatkówka Żeńska
2. ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
3. UKS CZWÓRKA Aleksandrów Łódzki
4. MKS SKIER-VIS SKIERNIEWICE
Wyróżnione zawodniczki:
🔥SKIER-VIS – Nowicka Wiktoria
🔥CZWÓRKA – Brytkowska Anna
🔥ŁASKOVIA – Domańska Ada
🔥ŁKS I – Hryshchuk Anastasiia
Podczas drugiej części ceremonii nagrody otrzymały Juniorki Młodsze:
1. ŁKS I Siatkówka Żeńska
2. UKS VOLLEY 34 Łódź
3. UKS CZWÓRKA Aleksandrów Łódzki
4. ŁKS II Siatkówka Żeńska
Wyróżnione zawodniczki:
🔥ŁKS II – Jęcek Nikola
🔥CZWÓRKA – Trawczyńska Marta
🔥VOLLEY 34 – Ciechulska Oliwia
🔥ŁKS I – Jaryszek Alicja
Kolejne kategorie zakończyły rozgrywki w etapie wojewódzkim. Gratulujemy wszystkim finalistkom udziału w turnieju finałowym oraz osiągnięcia wysokich wyników sportowych.
Mamy nadzieję, że rozgrywki ogólnopolskie (Młodzieżowe Mistrzostwa Polski) również dostarczą Wam tyle radości i pokażecie, że #łódzkiejestmocne!
Przypomnijmy, że zespoły Juniorek Młodszych – Łaskovia oraz LIDER Konstantynów Łódzki walczą w dwumeczu o możliwość udziału w 1/4 Mistrzostw Polski (równoznaczne z zakończeniem etapu wojewódzkiego na piątym miejscu!). W pierwszym meczu Łaskovianki wygrały 3:1. Mecz rewanżowy zostanie rozegrany jutro w Konstantynowie Łódzkim.
Zapis wideo z uroczystego zakończenia dostępny jest klikając w link: