Wyniki

UWAGA!!! ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE ZAWIESZONE DO 9 KWIETNIA!

W związku z ogłoszonymi dzisiaj obostrzeniami od najbliższej soboty, tj. 27. marca do piątku, 9 kwietnia 2021 zawieszone zostają rozgrywki młodzieżowe w naszym województwie. Nie odbędą się turnieje mini siatkówki, turnieje finałowe Mistrzostw Województwa młodzików oraz turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów, których gospodarzem jest ŁKS SIATKÓWKA ŻEŃSKA oraz EKS SKRA Bełchatów.
Komunikat PZPS poniżej:
W związku z kolejnymi obostrzeniami związanymi z walką, z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od najbliższego weekendu, Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o zawieszaniu rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez PZPS.
W piątek zaplanowane były turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Juniorek 2021 i Mistrzostw Polski Juniorów 2021. Zawody zostają odwołane w zaplanowanym terminie.
Prezes PZPS rekomenduje taką samą decyzję władzom struktur wojewódzkich w przypadku rozgrywek młodzieżowych na ich szczeblu.
– Nie możemy narażać zdrowia młodych zawodniczek i zawodników, trenerów. To kwestia naszej odpowiedzialności. Nie chcemy też narażać uczestników i organizatorów na przerywanie zawodów. To będzie rodzić skutki finansowe, logistyczne, a przede wszystkim będzie trudne do zaakceptowania przez młodzież. Mam jednak nadzieję, że wkrótce uda nam się wrócić do rywalizacji – mówi Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Nowe terminy zawodów młodzieżowych zostaną wyznaczone niezwłocznie, kiedy sytuacja pandemiczna pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie turniejów.