Wyniki

FINAŁ LIGI MINISIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2021 DZIEWCZĄT

LIGA MINISIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2021 w kategoriach dziewcząt zakończona❗❗❗💥

Pierwsza edycja turnieju finałowego Ligi Mini odbyła się w Tuszynie i po czterech latach ponownie wracamy do Hali przy ulicy Tysiąclecia 8. Jubileuszowa piąta edycja w kategoriach dziewcząt zakończyła się dzisiaj. Dzięki ogromnemu wsparciu gospodarza turnieju (UMKS Tuszyn), partnerów (Województwo Łódzkie, DP System, Tomgraf, VitaDiet Polska, FidesSpedycja, PGE Skra Bełchatów,  ŁKS Commercecon Łódź, Grot Budowlani Łódź) oraz gości specjalnych:

– Wiceprezes PZPS Ryszard Czarnecki

– Prezes ŁZPS Konrad Piechocki

– Dyrektor Zarządu ŁZPS Aneta Olszycka,

udało się nam stworzyć magiczną atmosferę godną piątego turnieju finałowego⬆. To było coś wyjątkowego, każda uczestnika zapamięta to wydarzenie na długie lata. Mamy nadzieję, że młode adeptki siatkówki z chęcią i z zadowoleniem za kilkanaście lat powrócą wspomnieniami do tych wydarzeń. Dążymy do organizacji turniejów idealnych – mamy nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze 😊

Przechodząc do podsumowania rozpoczynamy nietypowo – od wskazania wyróżnionych zawodniczek MVP na dzisiejszym turnieju. Są nimi:

❕„2” dziewcząt – Hania Derczyńska 🏅 (Volley 34 Łódź)

❕„3” dziewcząt – Marta Rajchert 🏅 (LIDER Konstantynów Ł.)

❕„4” dziewcząt – Nina Andrzejczak 🏅 (LIDER Konstantynów Ł.)

Dziewczęta z rąk Wiceprezesa PZPS oraz Prezesa ŁZPS otrzymały pamiątkowe bluzy MVP oraz nagrodę ufundowaną przez firmę Roleski!

Wyniki końcowe LIGI MINISIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2021:

🏐„2” Dziewcząt:

🏆 UKS Volley 34 Łódź

🥈 LIDER II Konstantynów Ł.

🥉 Siatka Zgierz

 1. Łaskovia Łask
 2. ŁKS II Siatkówka Żeńska
 3. UKS Lider Konstantynów Łódzki
 4. UKS Ozorków
 5. ŁKS IV Siatkówka Żeńska

🏐„3” Dziewcząt:

🏆 LIDER I Konstantynów Ł.

🥈 DARGFIL II Tomaszów Maz.

🥉 DARGFIL I Tomaszów Maz.

 1. UKS „Czwórka” Aleksandrów Łódzki
 2. SIATKA I Zgierz
 3. LIDER II Konstantynów Ł.

🏐„4” Dziewcząt:

🏆 LIDER I Konstantynów Ł.

🥈 UKS Victoria Lubowidz

🥉 UMKS „Tuszyn”

 1. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
 2. ŁKS Siatkówka Żeńska
 3. VOLLEY 34 Łódź

❕Sezon Ligi Minisiatkówki uważam za zakończony. Jako Łódzki Związek Piłki Siatkowej w tych trudnych czasach związanych z pandemią dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze najmłodsze minisiatkarskie perełki miały możliwość rozegrać wszystkie zaplanowane turnieje. Co więcej, UDAŁO SIĘ! Każdy zespół licząc Rozgrywki Ligi Mini i Kindera rozegra od 5 do 8 turniejów! To ewenement na skalę ogólnopolską! Dodajmy, że rozgrywki są darmowe dla zespołów wojewódzkich, które wnoszą jedynie opłatę rejestracyjną za zawodnika!

❕Tworzymy rodzinę, tworzymy jedność. Oby ona nigdy się nie zakończyła!

❕❕❕Teraz przyszedł czas na podziękowania:

❕Dziękujemy Marszałkowi Województwa Łódzkiego – Grzegorzowi Schreiberowi za objęcie patronatem Turnieju Finałowego Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2021

❕UMKS Tuszyn – Paulina Michalik, Adrian Michalik – organizacja pierwsza klasa, przygotowanie godne finału zarówno w zakresie wyposażenia hali jak i poczęstunku dla zaproszonych gości oraz trenerów. Dodatkowo zawodniczki sekcji młodzieżowej pełniły dzisiaj rolę obsługi turnieju, która pozwoliła na sprawne przygotowanie ceremonii zakończenia turnieju.

❕Zaproszeni goście – Ryszard Czarnecki i Konrad Piechocki – dziękujemy Wam za udział w ceremonii zakończenia turnieju, ufundowanie dodatkowych nagród. Dzięki Wam każde dziecko (niezależnie od zajętego miejsca) otrzymało nagrodę rzeczową oraz miało możliwość zrobienia zdjęć ze znanymi postaciami związanymi z siatkówką.

Aneta Olszycka – pomoc w dopracowaniu oraz dopięciu ceremonii zakończenia turnieju oraz nagród na ostatni guzik. Praca z Tobą to sama przyjemność, a widoczne efekty utwierdzają w przekonaniu, że kolejne edycje mogą być tylko i wyłącznie bardziej wyjątkowe od poprzednich.

❕Partnerzy Ligi Minisiatkówki:

Województwo Łódzkie

DP System

Tomgraf

Vitadiet

ŁKS Commercecon Łódź, Grot Budowlani Łódź

❕Dziękuję również Wam drogie kluby – LIDER, ŁASKOVIA, JUVENIA, ŁKS Siatkówka Żeńska, DARGFIL Tomaszów Maz., Siatka Zgierz, UMKS Tuszyn – w tym sezonie nieodpłatnie udostępniliście halę do gry  naszym młodym siatkarkom.

❕Wszystkie kluby biorące udział w Lidze Minisiatkówki Województwa Łódzkiego – dziękujemy za wotum zaufania, które przekłada się na udział w rozgrywkach. Jesteśmy dla Was, tworzymy rozgrywki dla Was, otrzymujemy wiadomość zwrotną – warto. Będziemy robić to dalej.

❕Piątą edycję Ligi Minisiatkówki uważam za zakończoną!

Widzimy się w przyszłym roku – zaczniemy dość nietypowo, jeszcze we wrześniu.

❕A o naszych planach na sezon mini 2022 dowiecie się wkrótce.