Wyniki

Rozgrywki centralne – raport

Czas na małe podsumowanie dotychczasowych rozgrywek w ramach PLSu oraz szczebla centralnego 👊
🏐 Po dwóch meczach PGE Skra Bełchatów z dwiema wygranymi 3:1 oraz 3:2 (odpowiednio z Cuprum Lubin i AZS Olsztyn) zajmuje miejsce 6️⃣.
🏐 Grot Budowlani Łódź po trzech meczach z dorobkiem zwycięstwa i dwóch przegranych (3:0 z Jokerem Świecie, 2:3 z Volley Wrocław oraz 1:3 z Chemikiem Police) są sklasyfikowane na miejscu 6️⃣.
🏐 ŁKS Commercecon Łódź dwa mecze – przegrane (0:3 z Radomką Radom oraz 2:3 z Developresem Rzeszów) na dzień dzisiejszy pozwalają na zajęcie 9️⃣ miejsca.
🏐 KS Lechia Tomaszów Maz. – trzy mecze i dorobek 7️⃣ punktów (dwie wygrane i przegrana) pozwala w tym momencie zajmować 4️⃣ miejsce w klasyfikacji.
🏐 NLO SMS PZPS Spała zajmuje pozycję numer 1️⃣2️⃣ z wygraną i trzema porażkami na koncie 😉
‼ 1 Liga Kobiet ‼
🏐 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki oczekuje na swoje pierwsze zwycięstwo. Na tę chwilę dwie porażki oznaczają zajęcie ostatniego, 1️⃣4️⃣ miejsca w klasyfikacji.
‼ 2 Liga Mężczyzn ‼
🏐 W grupie 2 MMKS Lotnik Łęczyca i MKS Bzura Ozorków zajmują 5️⃣ i 7️⃣ miejsce ze zwycięstwem oraz porażką po dwóch meczach.
🏐 W grupie 3 WKS Wieluń Sekcja Siatkówki zajmuje pozycję 5️⃣ z dwiema wygranymi, LKS Czarni Rząśnia – siatkówka -wygrana i przegrana klasyfikuje zespół na miejscu 9️⃣ .
NLO SMS PZPS Spała II trzema przegranymi zajmuje 1️⃣4️⃣ miejsce w tabeli.
‼ 2 Liga Kobiet ‼
🏐 Młodzież ŁKS Siatkówka Żeńska po dwóch meczach, z wygraną i przegraną zajmuje miejsce 6️⃣
Z niecierpliwością czekamy na następne rozstrzygnięcia 😍
Naszym zespołom życzymy samych wygranych 👏👋