Wyniki

Rozgrywki wojewódzkie młodziczek i młodzików zakończone

Sezon 21/22 był trudny do rozegrania w pełnym wymiarze turniejowym – pojawiające się kwarantanny i zakażenia uczestników skutecznie próbowały przerwać nasz ambitny plan zagrania w sumie dziewięciu turniejów (eliminacji oraz ośmiu turniejów rundy zasadniczej). Udało się! Ostatecznie odbyły się wszystkie turnieje, co nas bardzo cieszy 🤩👊❗
Mistrzem Województwa Łódzkiego Młodziczek został zespół Łaskovia, który w przeciągu całego sezonu nie przegrał meczu (a w tej kategorii wiekowej nie przegrał meczu od dwóch sezonów 👏). Jedynym zagrożeniem Łaskowianek były zawodniczki zespołu UKS Lider Konstantynów Łódzki – które dwukrotnie pod koniec sezonu postraszyły mistrzynie swoją dyspozycją, doprowadzając do tie-breaków. Trzecim zespołem w naszym województwie został ŁKS Siatkówka Żeńska – po ośmiu turniejach Ełkaesianki stworzyły kilkupunktową przewagę nad pozostałymi zespołami, która nie została roztrwoniona i doprowadziła do awansu i przyszłym udziale w Mistrzostwach Polski.
Miejsce czwarte i piąte przypadło zespołom UMKS „Tuszyn” oraz UKS Volley 34 Łódź
Wyróżnione zawodniczki, które wystąpią w meczu gwiazd:
– Łaskovia – Roksana Wojtasik
– Lider – Kamila Roszewska
– ŁKS – brak danych
W rozgrywkach młodzików Mistrzem województwa łódzkiego został zespół MKS Bzura Ozorków / Młoda Bzura, który na przestrzeni całego sezonu pokazał, że w tej kategorii wiekowej jest najsilniejszy i może liczyć się w Polsce!
Drugie miejsce przypadło zespołowi KS Wifama Łódź, a na najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy EKS Skra Bełchatów.
Wyróżnieni zawodnicy powołani do meczu gwiazd:
– MKS Bzura Ozorków – brak danych
– Wifama – Wojciech Olejniczak
– EKS Skra – Krzysztof Pietruszewski
Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników !!!
🖤💙💛🤍