Wyniki

Łódzkie wyjeżdża z Gliwic z trzema medalami!!!

XXVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zakończone 🤩
W dniach 1-3 lipca rozgrywaliśmy XXVIII edycję Wielkiego Finału popularnych „Kinderków”. Nasi łódzcy superbohaterowie (jak na nich przystało) poradzili sobie świetnie zaznaczając, że sztuka przyjęcia, ataku, bloku, zagrywki, rozegrania i wielu innych elementów siatkarskiego rzemiosła jest im dobrze znana. To zasługa (proszę Państwa) nie kogo innego, jak trenerów. Tych, którzy poświęcają czas, aby młodzi adepci mogli zasmakować tajników piłki siatkowej 😍 Jeżdżą, sportowo wychowują, podpowiadają, poświęcają się i nieustannie podnoszą umiejętności swoich wychowanków. Ukłony w Waszą stronę kochani, dostrzegamy ciężką pracę, która przynosi efekty 💪
Superbohaterowie – zawodnicy i zawodniczki. Przez te wszystkie dni zostali poddani naprawdę dużemu obciążeniu fizycznemu. Każdy z nich rozegrał 11 meczów, które dodały olbrzymią dawkę cennego doświadczenia. Akcje były rozgrywane do końca, absolutnie nikt nie odpuszczał. Czuliśmy atmosferę prawdziwego finału. Rywalizacja toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego kończącego mecz.
Po zakończonych meczach polały się łzy szczęścia na parkiecie oraz na trybunach, ponieważ …. ŁÓDZKIE KOŃCZY ZMAGANIA Z DWOMA TYTUŁAMI MISTRZA POLSKI ORAZ JEDNYM WICEMISTRZEM 🤩🤩🤩
Klasyfikacja końcowa XXVIII Wielkiego Finału:
🏆 UKS VOLLEY 34 ŁÓDŹ / UKS LIDER KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (dwójeczki dziewcząt) – Hania Derczyńska, Oliwka Stroińska, Weronika Michalak – pod okiem Ewy Piórkowskiej – zostały MISTRZYNIAMI POLSKI 😍😍😍 Nie wiemy czy był inny zespół, który wygrał w tym turnieju wszystkie mecze po „2:0” Gratulacje! Istne szaleństwo!
🏆 KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI (trójki chłopców) – Michał Neroj, Oliwier Ślązak, Piotr Kubacki, Borys Fijałkowski – wraz z Bartłomiejem Nerojem zostali MISTRZAMI POLSKI 😍😍😍 Nie wiemy czy był inny zespół, w którym zawodnicy znajdujący się przy siatce blokują o 30 cm wyższego kolegę z zespołu przeciwnego i dodatkowo przyjmują w punkt jego piekielnie mocne ataki. Czapki z głów! Zagraliście ten turniej koncertowo!
🥈 KS WIFAMA / UKS AKADEMIA SIATKÓWKI (czwórki chłopców) – Oliwier Pilarczyk, Jakub Mikołajczyk, Hubert Perzyński, Aleksander Gajzler, Kuba Shittu, Kacper Ziemba wraz z trenerskim duo Krzysiu Domagała oraz Paweł Niewiadomski zostali WICEMISTRZAMI POLSKI 😍😍😍 Nie wiemy czy był inny zespół, w którym zawodnik (Kuba) skacze do bloku i ataku tak wysoko, niczym rasowi zawodnicy PlusLigi. Solidnie rozegrane zawody pozwoliły na awans do finału, w którym ulegliśmy zespołówi Trefla Gdańsk (w tie-breaku).
Pozostali superbohaterowie zajęli miejsca:
KS Wifama Łódź (dwójeczki chłopców) – 7
UKS Siatka Zgierz (trójki dziewcząt) – 8
MUKS JUVENIA Rawa Maz. / SP 12 Tomaszów Maz. (czwórki chłopców) – 9
MKS BZURA Ozorków (trójki chłopców) – 14
UKS Lider Konstantynów Łódzki (trójki dziewcząt) – 17
UKS Lider Konstantynów Łódzki (czwórki dziewcząt) – 18
UKS Volley 34 Łódź (dwójeczki dziewcząt) – 19
UKS Volley 34 Łódź (czwórki dziewcząt) – 21
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka (dwójeczki chłopców) – 24
Gratulacje dla każdego, bez wyjątku 🔝🔝🔝
A na koniec mała refleksja – zajęte miejsce na tym etapie jest ważne. Ale najważniejsze to czerpanie radości i przyjemności z gry, własnych umiejętności oraz wyciągnięcie odpowiednich wniosków, które pozwolą rozwinąć się w przyszłości 💪
Każdy uczestnik Wielkiego Finału powinien czuć się dumny z faktu, że może wystąpić wśród 1000 innych finalistów. Może poczuć atmosferę prawdziwej minisiatkówki. Może być jej częścią 🙂
Wszystkim zaangażowanym w rozwój minisiatkówki pragniemy bardzo serdecznie podziękować. Za cały sezon, zwieńczony udziałem w XXVIII Wielkim finale.
P.S.
Bardzo miło było nam gościć w LIDZE MINISIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2022 zespoły z Nieporętu, Olesna, Turku i Kalisza, które również uczestniczyły w Kinderkach.
Co ciekawe, zajęły one czołowe lokaty
UKS 17 Kalisz – Mistrz Polski czwórek dziewcząt
Dębina Nieporęt – 4 miejsce dwójek dziewcząt
Dębina Nieporęt – 4 miejsce dwójek chłopców
Dębina Nieporęt – 5 miejsce czwórek dziewcząt
Dębina Nieporęt II – 8 miejsce dwójek chłopców
UKS Piątka Turek – 8 miejsce trójek chłopców
Cocon Korona Olesno – 24 miejsce czwórek chłopców
Cocon Korona Olesno – 28 miejsce dwójek chłopców
Zapraszamy ponownie, nasze minisiatkarskie drzwi dla każdego są otwarte ❤️ A może w nadchodzącym sezonie dołączy do nas ktoś nowy?
ZAPRASZAMY!!!
Widzimy się w sezonie 2022/2023 🙂