Wyniki

90 LAT ŁZPS – Okolicznościowy mecz piłki siatkowej w Tomaszowie Mazowieckim

Z okazji 90lecia Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej rozegrany zostanie w Tomaszowie Mazowieckim pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego mecz pokazowy pomiędzy: Reprezentacja Polski Juniorów a KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki.

Nie przez przypadek miejscem rozegrania meczu został Tomaszów Mazowiecki, który na mapie Polskiej siatkówki jest rozpoznawalną marką wybitnych zawodników – reprezentantów kraju oraz znakomitych trenerów reprezentacji polski i województwa łódzkiego.

Plejadę wychowanków  tomaszowskiej ,,kuźni siatkarskiej” Lechii Tomaszów Mazowiecki otwierają zawodnicy: Mistrzowie Świata i Mistrzowie Olimpijscy Wiesław Gawłowski i Edward Skorek. Natomiast plejadę tomaszowskich trenerów Reprezentacji Polski otwierają: Andrzej Warych – asystent trenera złotej drużyny Huberta Wagnera oraz  Jacek Nawrocki   – I trener Reprezentacji Polski kobiet i Sebastian Pawlik – aktualny asystent I trenera Reprezentacji Polski mężczyzn.

Nie ma w Polsce drugiego tak prężnego województwa, które mogłoby się poszczycić zarówno osiągnięciami siatkarskimi jak i całą plejadą wybitnych zawodników i trenerów.

Pokazowy mecz siatkówki pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego zostanie rozegrany w Tomaszowie Mazowieckim 20 listopada /środa/ o godzinie 18.00 w hali ZSP nr 3 im. Wiesława Gawłowskiego.