Wyniki

PODSUMOWANIE TURNIEJU FINAŁOWEGO MINISIATKÓWKI KINDER+SPORT 2018 ZABRZE

XXIV Wielki Turniej Finałowy Minisiatkówki KINDER+SPORT 2018, który odbył się w dniach 05-08.07.2018r. w Zabrzu przechodzi już do historii.  W turnieju udział wzięły 192 zespoły, tj. około 1000 zawodniczek i zawodników z całej Polski w kategorii „2”, „3” i „4”.
Zespoły z Naszego województwa zaprezentowały się jak najlepiej. Podczas trwania rozgrywek zaangażowanie i wola walki towarzyszyła łódzkim zawodnikom. Prawdziwe siatkarskie emocje dostarczyły finały gdzie wiele spotkań rozstrzygnięto w tie – breakach. Zawodniczki i zawodnicy walczyli o każdą piłkę. Na pochwałę zasługuje fakt, że w każdej kategorii wiekowej byliśmy w pierwszej ósemce turnieju.
Wracamy z czterema medalami i jeszcze większym apetytem na sukcesy w przyszłej edycji KINDER+SPORT 2019.

Wyniki końcowe XXIV turnieju KINDER+SPORT Zabrze:

I miejsce – BZURA Ozorków (3 chłopców)
II miejsce – WIFAMA Łódź (4 chłopców)
III miejsce – LIDER Konstantynów Ł. (4 dziewcząt)
III miejsce – BZURA Ozorków (2 chłopców)

V miejsce – WIFAMA Łódź (3 chłopców)
VI miejsce – DARGFIL Tomaszów Maz. (3 dziewcząt)
VII miejsce – CZWÓRKA Aleksandrów Ł. (2 dziewcząt)
X miejsce – ŁASKOVIA Łask (2 dziewcząt)
XII miejsce – WIFAMA Łódź (2 chłopców)
XII miejsce – KS LECHIA SP 12 Tomaszów Maz. (4 chłopców)
XVII miejsce – CZWÓRKA-VOLLEY 34 Aleksandrów Ł. (4 dziewcząt)
XVII miejsce – LIBERO VIP Aleksandrów Ł. (3 dziewcząt)

Warto zaznaczyć, że żaden zespół z Naszego województwa nie został sklasyfikowany „w dole tabeli”. Brawo!
Udało się zarejestrować (nagrać) mecze, w których brali udział Nasi młodzi siatkarze, euforie po zwycięstwie oraz wręczania medali podczas ceremonii zakończenia turnieju.

Wszystkie filmy dostępne są poniżej. Zachęcam do obejrzenia!

 

Specjalną nagrodę Puchar dla Super Trenera z rąk Piotra Gruszki i Sebastiana Świderskiego otrzymał Krzysztof Domagała – trener Wifamy Łódź. Gratulujemy Krzysiu.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii w minisiatkówce, w nagrodę wyjadą na XVI Memoriał Huberta Wagnera do Krakowa w dniach 23-27 sierpnia 2018r. i będą mieli możliwość spotkania z reprezentacją Polski. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali zegarki marki Polar Logo, sprawdzające aktywność.

Cieszymy się, że kolejny raz Nasze Województwo zajmuje wysokie lokaty w poszczególnych kategoriach, potwierdzając, że łódzkie pozostaje w ścisłej czołówce.
Gratulujemy wszystkim zespołom biorącym udział w Finale, trenerom, którzy poświęcają swój czas ucząc i przekazując pasję do siatkówki młodym adeptom oraz ich rodzicom.
Tegorocznym „dwójkom” i „trójkom” życzymy udanych występów w kolejnych turniejach minisiatkówki, natomiast „czwórkom” powodzenia w kolejnej kategorii – młodziczkach.
Zapraszamy do udziału w rozgrywkach minisiatkówki w roku 2019.

Galeria zdjęć do obejrzenia – przeżyjmy to jeszcze raz.