Wyniki

ŚWIĘTO DZIECIĘCEJ SIATKÓWKI NA ŁÓDZKIEJ WIFAMIE

Najlepsze zespoły z całej Polski wystartowały w miniony piątek w organizowanym po raz ósmy Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki chłopców „ŁÓDŹ 2018”. Tym razem turniej wpisał się w obchody 40-lecia powstania KS Wifama.
Turniej zgromadził najlepsze zespoły naszego kraju. W kategorii „czwórek” wystartowało trzech z czterech finalistów ostatnich Mistrzostw Polski. A w „trójkach” nie zabrakło nikogo z finałowej czwórki. Tak doborowa obsada sprawiła, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie a wszystkie spotkania były bardzo zacięte i dostarczyły uczestnikom i kibicom wiele emocji.
W turnieju nie zawiedli gospodarze turnieju- najmłodsi siatkarze Łódzkiej Wifamy a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56, gdzie trenują na co dzień. Co prawda nie zostali zwycięzcami turnieju, ale w obu kategoriach wywalczyli srebrne medale, co przy tak silnej obsadzie jest olbrzymim sukcesem.
„Czwórka” WIFAMY-(aktualni  Mistrzowie Polski) w składzie: Adam Rajchelt, Igor Zwoliński, Oliwier Pakos, Alan Kropidłowski, Wiktor Kacprzak  – uległa po wyrównanym i zaciętym meczu tylko MOS WOLA Warszawa 12:15; 13:15.
„Trójka”- (brązowi medaliści Mistrzostw Polski) Dawid Walenciak, Jakub Szczepański, Bartosz Kozłowski i Aleksander Rybiński – ulegli 1:2 jedynie UKS 22 Kraków (w fazie grupowej wygrywając 2:0)
 
Klasyfikacja końcowa VIII Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki
Czwórki
Trójki
Miejsce
MVP
Miejsce
MVP
I
UMKS MOS Wola Warszawa
Stanisław Chaciński
I
UKS 22 Kraków
Dominik Chrabota
II
Wifama I Łódź
Adam Rajchelt
II
Wifama I Łódź
Jakub Szczepański
III
PLAS Kielce
Igor Serafin
III
PSP 11 Kędzierzyn Koźle
Michał Wydra
IV
AS Kędzierzyn-Koźle
Antek Bamburowicz
IV
SP 91 Łódź
Tymoteusz Balcerowski
V
Krótka Piłka Łódź
Michał Banaciak
V
KaEmKa WRC-FitLine Starogard Gdański
Kamil Celer
VI
KaEmKa Starogard Gdański
Paweł Landowski
VI
Metro Warszawa
Timote Antiga
VII
M-Volley/Norwid Częstochowa
Cały zespół
VII
Mateusz Bilski
Mateusz Bilski
VIII
Wifama II Łódź
Mateusz Piechocki
VIII
Filip Brzeziński
Filip Brzeziński
 
TRENEREM ZESPOŁÓW WIFAMY JEST: KRZYSZTOF DOMAGAŁA