Wyniki

Orlikowa Liga Mistrzów w Piłce Siatkowej 2018

Energetycznemu Klubowi Sportowemu Skra Bełchatów po raz kolejny powierzono organizację „Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców”.

Projekt „Orlikowa Liga Mistrzów Województwa Łódzkiego” dotyczy organizacji cyklu zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, o zasięgu wojewódzkim w grach zespołowych i niektórych sportach indywidualnych na obiektach typu Orlik. Województwo Łódzkie już po raz dziesiąty przeznaczyło środki na organizację tego projektu.

W ubiegłorocznej edycji siatkówka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W rozgrywkach wzięło udział 71 drużyn, czyli ponad 720 zawodników i zawodniczek. Wielki finał odbył się 9 września 2017 roku w Bełchatowie i uczestniczyli w nim siatkarze PGE Skry Bełchatów.

W tym roku do rywalizacji zapraszamy uczniów z klas VII szkół podstawowych oraz II-III gimnazjum z terenu województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje, harmonogram rozgrywek oraz wszystkie formularze zgłoszeniowe dostępne są na: www.eks.skra.pl/orlikowa Na stronie znajduje się również relacja z ubiegłorocznych rozgrywek. Pytania związane z turniejem prosimy kierować mailowo na adres: orlikowa@skra.pl. Termin zgłoszeń upływa 9 maja 2018 roku.

Patronat honorowy nad Orlikową Ligą Mistrzów objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Partnerem Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców jest PGE Skra Bełchatów i Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów.