Wyniki

II MIEJSCE na Ogólnopolskim Turnieju VIRTUS VOLLEY CUP 14 w kategorii Czwórek i Młodziczek

W ramach przygotowań do Finałów Mistrzostw Polski w Zabrzu  mieszany zespół „czwórek” UKS Volley 34 – Czwórka Aleksandrów pod wodzą trenera Marcina Buchali zajął II miejsce na 14 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Virtus Volley Cup, który jest jednym z najbardziej znanych i topowych turniejów mini siatkówki w Polsce.

W Turnieju wzięło 10 zespołów z całej Polski m.in. tegoroczni finaliści Mistrzostw Polski w Zabrzu. Nasz zespół, jak na swój pierwszy turniej towarzyski w tym sezonie kategorii „czwórek”, wypadł nadzwyczaj dobrze.

Współpraca obu klubów daje kolejny sukces na Turnieju Ogólnopolskim.

Na tym samym turnieju Młodziczki UKS Volley 34 Łódź zajęły II miejsce. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Sapińskiego przegrał jedynie jeden mecz w całym turnieju, w którym startowało 12 zespołów.