WSPANIAŁA PASSA 3-ki LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł.

Trwa znakomita passa młodych siatkarek klubu LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki w kat. 3-ek dziewcząt.
Po zajęciu II miejsca w Finale Wojewódzkim rozgrywek Kinder+Sport 30 maja w Tuszynie i wywalczeniu awansu do finałów ogólnopolskich w Zabrzu, dziewczęta w składzie: Maja Grabarczyk,Zosia Sobanty i Ola Matusiak – pod okiem trener Ewy Sobanty, wzięły udział w kolejnych trzech turniejach na terenie całej Polski – wszystkie trzy wygrywając !!!
Najpierw 2-3 czerwca udały się do dalekiego Gubina na XIII Turniej Minisiatkówki Trójek Dziewcząt, który wygrały we wpaniałym stylu. 10 zwycięstw podczas tego dwudniowego turnieju i żadnego straconego seta zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie!
Tydzień później 9 czerwca turniej SummerOzo Cup 2018 w Ozorkowie i znów same wygrane bez straty seta. Absolutna dominacja!
„Wisienką na torcie” był bardzo mocno obsadzony I Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Szamotułach w dniach 16-17 czerwca, w którym w kat. 3-ek wystąpiło aż czterech tegorocznych finalistów z Zabrza. I znów nasze „liberki” po fantastycznej grze bez porażki wygrały cały turniej, na 10 rozegranych meczy tracąc tylko dwa sety! Wielkopolska była pod wrażeniem naszej gry!
Podsumuwując: w trzy kolejne weekendy 3-ka siatkarek klubu LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki rozegrała 27 meczy, odnosząc tyleż zwycięstw, tracąc tylko dwa sety.