Wyniki

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 W ŁODZI MISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

12 stycznia w 47 LO odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Szkoła Podstawowa nr 56 jako Mistrz Łodzi reprezentowała w tym turnieju  nasze miasto.

W pierwszej grupowej fazie rozgrywek pokonała SP 12 z Tomaszowa Mazowieckiego 2:1 oraz szkołę z Krzyworzeki 2:0. Te zwycięstwa dały Pięćdziesiątejszóstej pierwsze miejsce w grupie i grę o złoto w ścisłym finale turnieju.

Po drugiej stronie siatki stanęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.  SP 56 gładko wygrała mecz finałowy 2:0 zdobywając tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego premiowany awansem do finałów Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: Kacper Wojciechowski (kapitan zespołu), Bartosz Krzeszewski, Kacper Kłos, Filip Kowalski, Franciszek Ziółkowski, Szymon Piasecki, Tymon Klimek, Piotr Lada, Tomasz Pakos, Przemysław Kurek, Wojciech Trzciński.

Trenerem reprezentacji jest: KRZYSZTOF DOMAGAŁA