Wyniki

W pojedynkach o II Ligę

Podobnie jak w rozgrywkach Play – off II Ligi Mężczyzn mamy również swoich przedstawicieli, którzy walczyli w turniejach półfinałowych o wejście do II Ligi Kobiet i Mężczyzn. Turnieje o wejście do II Ligi zarówno w przypadku Kobiet jak i Mężczyzn rozgrywane były w 8 grupach ( dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansowały do dalszych gier finałowych ).
Okręg nasz reprezentowały trzy zespoły żeńskie i trzy zespoły męskie. Zespoły żeńskie to : „Jedynka” Aleksandrów Łódzki, UKS 179 WSInf Łódź oraz UKS SMS Łódź. Zespoły męskie reprezentowane były przez : „Wartę” Działoszyn, „Skrę” Bełchatów oraz „Orła” Parzęczew. Zespół „Jedynki” Aleksandrów Ł. będąc gospodarzem turnieju zdecydowanie wygrał wszystkie swoje spotkania pokonując kolejno : 3:0 „Sandecję” Nowy Sącz, 3:0 „Ósemkę” Siedlce oraz 3:0 UKS 5 Sandomierz i zajął I miejsce w swojej grupie.
Trenerem zespołu jest Zbigniew Pilarski.
Podobny sukces odniósł również zespół UKS 179 WSInf Łódź, który walcząc w Biłgoraju ( tylko 3 zespoły w grupie ) pokonał kolejno : 3:0 „Szóstkę” Biłgoraj oraz 3:0 „Spartę” Warszawa – awansując również z I miejsca do dalszych gier finałowych.
Zespół UKS 179 WSInf Łódź prowadzony jest przez trójkę trenerów którymi są : Grażyna Jaszczuk, Bogusław Jaszczuk oraz Michał Jagusiak.
Zespół UKS SMS zajmując II miejsce w swojej grupie, również awansował do gier finałowych ponoszą jedną porażkę 3:0 z zespołem „Dalinu” Myślenice oraz pokonując 3:1 „Sanoczankę” Sanok i 3:0 AZS Politechnikę Kielce.
Trenerem zespołu UKS SMS jest Zbigniew Skupień.
W turniejach męskich zespół „Warty” Działoszyn będąc gospodarzem turnieju zdecydowanie wygrał wszystkie swoje spotkania pokonując kolejno : 3:0 „Dunajec” Nowy Sącz, 3:1 MOSiR Jasło oraz 3:2 AZS Uniwersytet Rzeszowski i zajął I miejsce w swojej grupie.
Zespół „Warty” prowadzi grający trener Zdzisław Olejnik.
Kolejną niespodziankę sprawił zespół „Orła” Parzęczew, który także z I miejsca w turnieju rozgrywanym w Krakowie awansował do gier finałowych ponosząc porażkę 3:2 z zespołem MKS V LO Rzeszów oraz pokonując 3:1 AZS Politechnikę Krakowską i 3:0 „Janinę” Libiąż.
Zespół „Orła” prowadzi grający trener Paweł Kurowski.
Niestety ta sztuka nie udała się zespołowi z Bełchatowa, który walcząc w Augustowie zajął swojej grupie III miejsce wygrywając tylko jedno spotkanie i tym samym odpadł z dalszych gier.
Trenerem zespołu „Skry” Bełchatów jest Robert Malicki.
Gratulacje dla trenerów i zespołów, które awansowały do gier finałowych.