Wyniki

W pojedynkach o II Ligę – regulamin rozgrywek

Rozgrywki centralne mające na celu wyłonienie drużyn, które awansują do II Ligi zostały podzielone w tym roku na trzy etapy :
I etap – półfinał, w którym startowały 32 zespoły. Zespoły zostały podzielone na 8 grup – po 4 zespoły. Z każdej grupy do finału awansowały zespoły, które zajęły pierwsze i drugie miejsce.
II etap – finał, w którym 16 zespołów wyłonionych z półfinałów zostało rozstawionych wg stałego „klucza” w 4 grupach. Rywalizacja w grupach odbywała się na zasadzie „każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach awansowały do III etapu.
III etap – o miejsce w II lidze. Zespoły, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych grupach finałowych rozegrają mecze do dwóch wygranych spotkań zgodnie z następującym systemem (gospodarz pierwszego spotkania podany na pierwszym miejscu):
zwycięzca Grupy I – zwycięzca Grupy II
zwycięzca Grupy III – zwycięzca Grupy IV
Zespoły, które zajęły w turniejach półfinałowych pierwsze miejsce w swojej grupie uzyskały przywilej organizacji jednego z czterech turniejów finałowych.
Efektem bardzo dobrej postawy naszych zespołów ( do finału awansowało 5 drużyn w tym cztery z pierwszego miejsca w swoich grupach ), jest premia w postaci prawa do organizacji turnieju finałowego. Na powyższą premię zapracowały wśród kobiet : „Jedynka” Aleksandrów Ł. i UKS 179 WSInf, natomiast wśród mężczyzn : „Warta” Działoszyn oraz „Orzeł” Parzęczew. Zespół UKS SMS będzie rywalizował w grupie IV wraz z : „Maratonem” Krzeszowice ( gospodarz turnieju ), AZS AR Poznań i MCKiS Jaworzno.
Turnieje finałowe rozegrane zostaną w dniach 10-12. 03. 06