TRZY Z CZTERECH PUCHARÓW TRYBUNALSKICH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 56

W weekend 8-9.10.2016 w Piotrkowie odbyły się dwa Ogólnopolskie Turnieje Mini Siatkówki o Puchar Trybunalski 2016. Pierwszego dnia rywalizacja toczyła się w kategorii „czwórek” i „dwójek”.
W „dwójkach” zawodnicy Pięćdziesiątej Szóstej (w barwach WIFAMY Łódź) wystartowali trzema zespołami i wszystkie po fazie grupowej awansowały do pierwszej ósemki turnieju pozostawiając za sobą aż szesnaście zespołów.
Ostatecznie ósme miejsce wywalczył zespół: Robert Matuszczak, Kuba Blomberg, Igor Markiewicz.
Siódme miejsce: Bartosz Kozłowski, Aleksander Rybiński, Ilia Chalyi.
Po bardzo zaciętych meczach finałowych zwycięzcami turnieju zostali Dawid Welenciak i Jakub Szczepański.
MVP w kategorii „dwójek” wybrany został zawodnik WIFAMY Dawid Walenciak.

Drugiego dnia turnieju na boiskach rywalizowały „single” i „trójki” siatkarskie.
W singlach bezkonkurencyjni okazali się uczniowie SP 56. 11-te miejsce zdobył Bartek Urbański, 7-me miejsce Wiktor Szcześniak,  srebro dla Adama Modrzejewskiego a Mistrzem turnieju został Kuba Blomberg.
W „trójkach” siatkarskich oba zespoły WIFAMY zameldowały się w pierwszej ósemce. Siódme miejsce zdobył zespół w składzie: Mateusz Piechocki, Alan Kropidłowski, Jakub Królicki oraz Wiktor Kacprzak.
Zdobywcami Pucharu i złotych medali została trójka WIFAMY: Adam Rajchelt, Oliwier Pakos, Igor Zwoliński (Mistrzowie Polski KINDER+Sport)
TRENEREM ZESPOŁÓW JEST: KRZYSZTOF DOMAGAŁA
Zdobycie trzech pucharów tym bardziej cieszy, że w turnieju wystartowało wiele liczących się klubów z całej Polski (Metro Warszawa, Plas Warszawa, Atak Elbląg, Lechia Tomaszów, Dąbrowa nad Czarną, M-Volley Częstochowa, Sikret Gliwice, Bzura Ozorków, Rawa Mazowiecka, Plas Kielce, Piotrków Trybunalski i oczywiście MY- WIFAMA ŁÓDŹ)