BALTIC CUP

W dniach 21-23.10.2016 r. w Wilnie na Litwie rozegrany został coroczny międzynarodowy turniej Baltic Cup. W tym roku barwy naszego kraju reprezentowały : w kategorii Młodziczka – reprezentacja województwa łódzkiego prowadzona przez Zbigniewa Krzemińskiego i Krzysztofa Filipowicza oraz w kategorii Kadetka zespół „Lidera” Konstantynów Łódzki prowadzony przez Sławomira Kołcza i Adama Czekaj. W tym miejscu należy nadmienić, iż praktycznie cały zespół z Konstantynowa reprezentował nasze województwo w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Oprócz naszych zespołów w zawodach brały udział reprezentacje Litwy, Łotwy i Estonii. Nasze zespoły spisały się znakomicie zdobywając w kategorii Młodziczka złoty medal natomiast w kategorii Kadetka srebrny medal i tak reprezentacja młodziczek pokonała kolejno Łotwę w stosunku 3:0, Estonię 3:1 oraz Litwę 3:0, natomiast zespół z Konstantynowa przegrał pierwsze swoje potkanie z Łotwą w stosunku 1:3 i wygrał dwa kolejne z Estonią 3:0 i Litwą 3:1

Barw reprezentacji Młodziczek broniły :

J. Piasecka, A. Rajczyk, W. Kubryn, D. Skoneczna, A. Kwaśniczka, O. Błaszczyk, A. Domańska, A. Brytkowska, A. Piekarz, M. Łazowska, K. Marasek, J. Gliwa, O. Kubryn

Zespół „Lidera Konstantynów Ł. reprezentowały następujące zawodniczki :

O. Wasiak, J. Kędziora, P. Kwiecińska, N. Kołcz, A. Łuczyńska, K. Garstka, A. Kempfi, M. Franasik, B. Lewandowska, W. Mencel, J. Matyja

Indywidualne nagrody otrzymały : A. Kempfi i W. Kubryn

Osobą odpowiedzialną za uczestnictwo naszych zespołów w turnieju Baltic Cup był Krzysztof Gawot.