Wyniki

Mistrzowsta Polski niesłyszących w piłce siatkowej plażowej

W dniach 28-30.06.2019 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn. Organizatorem imprezy jest Polski Związek Sportu Niesłyszących, Łódzki Klub Sportowy Głuchych oraz Gmina Sulejów. Zawody odbędą się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.
W zmaganiach na czterech nowo wybudowanych boiskach do piłki siatkowej plażowej przy ul. Koneckiej 45 w Sulejowie swój udział potwierdziło 50 najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski z takich klubów jak: Świt Wrocław, MIG Gliwice, Odra Racibórz, Spartan Lublin, Mazowsze Warszawa, Warmig Olsztyn, ŁKSG Łódź. W turnieju wystąpią także dwie pary męskie i jedna żeńska z kraju kwitnącej wiśni. Są to obecni reprentanci Japonii.


Serdecznie zapraszamy Państwa do kibicowania i oglądania meczów eliminacyjnych najlepszych niesłyszących siatkarek i siatkarzy plażowych w sobotę w godz. 09:00 – 18:00. Mecze półfinałowe, finałowe oraz ceremonia wręczenia medali odbędzie się w niedzielę w godzinach 09:00 – 14:00. Wstęp wolny.