Wyniki

ŁKSG Łódź. Liga Mistrzów 26-28.09.2019

Witam,

małymi krokami zbliżamy się do najważniejszego turnieju w roku dla drużyny ŁKSG Łódź jakim jest 6 edycja Ligi Mistrzów Niesłyszących w piłce siatkowej mężczyzn. Turniej odbędzie się w Warszawie w dniach 26-28.09.2019 roku. W dniu 12.09.2019 w siedzibie PZPS rozlosowano grupy. Relacja z losowania:
Dla naszego klubu losowanie przebiegło pomyślnie. W naszej grupie rywalami siatkarzy z Łodzi będą Khmao-Ugra (Rosja), SK Olympia Praga (Czechy), C.S.S. Rennes (Francja). Mistrz Rosji w naszej grupie to główny pretendent do zdobycia miana najlepszej drużyny w Europie.Mistrz Francji i Mistrz Czech będą rywalizować z drużyną ŁKSG Łódź o drugą pozycję w grupie, która gwarantuje udział w walce o medale. W drugiej grupie tzw. „grupie śmierci” trafili gospodarze turnieju i Mistrzowie Polski MKSN Mazowsze Warszawa, Meteor Kijów (Ukraina), Berliner GSV (Niemcy), Izmir Bornova SSK (Turcja). Siatkarze ŁKSG Łódź i sztab szkoleniowy zapowiadają walkę o jak najwyższe cele.
Do połowy sierpnia udział ŁKSG Łódź w rozgrywkach Ligi Mistrzów Niesłyszących w piłce siatkowej mężczyzn stał pod wielkim zapytaniem. Dzięki sponsorom i ludziom dobrego serca klub z Łodzi zebrał odpowiednią kwotę i może wziąć udział w rywalizacji z najlepszymi drużynami w Europie. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w starcie w Lidze Mistrzów w Warszawie.
Głównymi sponsorami drużyny ŁKSG Łódź w VI edycji Ligi Mistrzów Niesłyszących w piłce siatkowej mężczyzn są:
– firma eMaltex
– firma Artex-t
– portal UniMarter
– firma Włodan
– najwierniejsi kibice z portalu zrzutka.pl
– wszystkie inne osoby nie wymienione wyżej
Łukasz Zieliński
Trener Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych
tel. kom. 695621757